SPARTAKIADA 15-18 SIERPNIA - MALTA POZNAŃ - LISTA UCZESTNICZEK

W załączeniu oraz poniżej lista zakwalifikowanych uczestniczek.

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH NA SPARTAKIADĘ
15-18 SIERPNIA 2019
CAMPING MALTA UL. KRAŃCOWA 98 POZNAŃ
Poznań Miasto Ogólna liczba Ilość
z poszcz.
Miast
Nazwisko Imię
1 Białystok 1 1 Doraczyńska Lucyna
2 2 Drozdowska Joanna
3 3 Korolczuk Teresa
2 Bolesławiec 4 1 Chołost Genowefa
5 2 Gorczyca Franciszek
6 3 Jaślan Jadwiga
7 4 Michalak-Gorczyca Zdzisława
3 Chodzież 8 1 Bączek Mariola
9 2 Surma Ewa
10 3 Wac Krystyna
4 Dzierżoniów 11 1 Jurgała Jadwiga
12 2 Lipińska Elżbieta
13 3 Pilarczyk Lucyna
14 4 Stępień Jadwiga
5 Gorzów
Wlkp.
15 1 Butrym Jolanta
16 2 Myszkowska Elżbieta
17 3 Sarnowska Danuta
6 Jarocin 18 1 Grygiel Józefa
19 2 Kręc Krystyna
20 3 Matuszak Grażyna
21 4 Pieszak Krystyna
7 Kalisz 22 1 Biadała Irena
23 2 Kokocińska Lidia
24 3 Marecka Bogna
25 4 Nawrocka Danuta
26 5 Sipka Wiesława
27 6 Spychalska Barbara
28 7 Wrzesińska Barbara
8 Kościan 29 1 Kaczor Wanda
30 2 Łuczak Felicja
31 3 Suchora Elżbieta
9 Krotoszyn 32 1 Chlebowska Katarzyna
33 2 Nawrot Halina
34 3 Stefańska Bernadeta
35 4 Marcisz Janina
10 Legnica 36 1 Dykas Bogumiła
37 2 Łosik Alicja
38 3 Szymańska Grażyna
39 4 Zienowicz Alina
11 Leszno 40 1 Hyżyk Halina
41 2 Kaźmierczak Grażyna
42 3 Mitelska Danuta
43 4 von Ossowska Mieczysława
12 Mysłowice 44 1 Dubiańska Barbara
45 2 Janecka Gabriela
46 3 Klimczok Gabriela
47 4 Warwas Irena
13 Nekla 48 1 Berger Teresa
49 2 Refermat Barbara
50 3 Świdurska Irena
51 4 Woźniak Stefania
14 Nowy Tomyśl 52 1 Maćkowska Anna
53 2 Perz Teresa
54 3 Pięta Małgorzata
15 Olsztyn 55 1 Janowska Irena
56 2 Manek Barbara
57 3 Wolarz Marianna
16 Ostrów Wlkp. 58 1 Frąszczak Maria
59 2 Kostrzewa Marzena
60 3 Krawulska Grażyna
61 4 Skibińska Anna
17 Piła 62 1 Ciba Alicja
63 2 Herc Joanna
64 3 Moszyńska Anna
18 Piotrków Tryb. 65   Pabisiak Violetta
66   Rybak Grażyna
67   Sawicka Grażyna
19   68 1 Fijałkowska Danuta
Płock 69 2 Kowalewska Maria
  70 3 Miklaszewska Bożena
  71 4 Tomaszewska Bożenna
20 Poznań 72 1 Augustyniak Barbara
73 2 Banaszak Eugenia
74 3 Opatowicz Małgorzata
75 4 Stawska Barbara
76 5 Szwsedziuk Małgorzata
21 Skierniewice 77 1 Dzięgielewska Elżbieta
78 2 Kuś Krystyna Wanda
79 3 Popłońska Grażyna
22 Sosnowiec 80 1 Szyrmer Irena
23 Szamotuły 81 1 Cieślewicz Elżbieta
82 2 Gidaszewska Małgorzata
83 3 Janke Alina
84 4 Klimczewska Zofia
24 Szczecin 85 1 Drzazgowska Małgorzata
86 2 Popielewska Halina
87 3 Wiśniewska Danuta
88 4 Wójtowicz Karina
25 Szczecinek 89 1 Gajowniczek Irena
90 2 Olszewska Elżbieta
91 3 Szymańska Barbara
92 4 Wiśniewska Bogusława
26 Śrem 93 1 Jędroszkowiak Jolanta
94 2 Kazimierska Anna
95 3 Tyszer Halina
96 4 Zych Maria
27 Środa
Wlkp.
97 1 Bielawska Maria
98 2 Hałke Dorota
99 3 Ignasiak Małgorzata
100 4 Mikołajczak Grażyna
28 Świdnica 101 1 Chorągwicka Ewa
102 2 Lech Violetta
103 3 Rymanowska Aleksandra
104 4 Stec Grażyna
105 5 Szczęśniak Halina
106 6 Urbańska Małgorzata
107 7 Zając Kazimiera
29 Warszawa 108 1 Mardas Małgorzata
109 2 Wrzosek Mariola
30 Września 110 1 Fengler Zofia
111 2 Sylla Maria
31 Zielona Góra 112 1 Czyż Anna
113 2 Góra Elżbieta
114 3 Żardecka Cecylia
Ostatnio zmienianypiątek, 09 sierpień 2019 11:56

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.