XXIV Ogólnopolska Spartakiada Amazonek 13-16 czerwca 2018 r. - Poznań

XXIV Ogólnopolska Spartakiada Amazonek

13-16 czerwca 2018 r. - Poznań

Rusza nabór na tegoroczną Ogólnopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 13 – 16 czerwca 2018 r. na Campingu Malta ul. Krańcowa 98 w Poznaniu.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń indywidualnych - 1-osobowych maksymalnie 4 osoby z jednej miejscowości. W tym roku nie będzie drużyn.

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko poprzez Kluby Wiodące w Uniach Wojewódzkich. Zgłoszenie obejmuje uzupełnioną kartę uczestnictwa (do pobrania poniżej) oraz kopie AKTUALNYCH orzeczeń o stopniu niepełnosprawności zawodniczek. Niepełne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Liczba uczestniczek Spartakiady – 130 osób.

Przewidywane konkurencje  tegorocznej XXIV Ogólnopolskiej Spartakiady w Poznaniu to: zawody Amazonek na łodziach smoczych ( 10-osobowe łodzie wioślarskie ) na Jeziorze Maltańskim w Poznaniu, zawody na ergometrach, nordic walking, boule i dart.

Klasyfikacja odbędzie się w każdej dyscyplinie.

W wolnym czasie będą prowadzone m.in.: gimnastyka, joga , aerobic .

Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 maja 2018 r. pod adresem Poznańskie Towarzystwo „Amazonki, ul. Piastowska 38, 61-556 Poznań, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po dokonaniu weryfikacji zgłoszeń przez Poznańskie Towarzystwo „Amazonki” informacje o zakwalifikowaniu  zostaną zamieszczone na stronach internetowych www.amazonki.poznan.pl, www.amazonkifederacja.pl oraz rozesłane do klubów wiodących w Uniach do 31 maja 2018 r. Liczy się kolejność i poprawność zgłoszeń. Po zakwalifikowaniu kluby są zobowiązane do uiszczenia opłaty za uczestnictwo w Spartakiadzie  do 5 czerwca 2018 r.

Odpłatność za osobę  80 zł prosimy wpłacić na konto Poznańskiego Towarzystwa „Amazonki”

Bank Zachodni WBK SA VI Oddz./Poznań 83 1090 1362 0000 0000 3609 0739

z dopiskiem w tytule przelewy „Spartakiada-nazwa miasta- nazwisko uczestniczki

Informujemy, że w przypadku rezygnacji z uczestnictwa  w Spartakiadzie po 10 czerwca 2018 r. dokonana wpłata przepada w związku z ponoszonymi kosztami realizacji projektu.

W przypadku zdarzeń losowych pojedynczych uczestników istnieje możliwość zgłoszenia innej osoby w to miejsce.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Heleną Pawlak tel. 507 493 180 .

XXIV Ogólnopolska Spartakiada Amazonek odbędzie się dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ostatnio zmienianyczwartek, 26 kwiecień 2018 13:58