"Artystyczny Świat Amazonek" - plenery plastyczne w 2018 roku

W 2018 roku Federacja Stowarzyszeń "Amazonki" organizuje dwa Plenery plastyczne w ramach projektu pn. "Artystyczny Świat Amazonek" realizowanego ze środków PFRON.

Odbędą się one w terminach:
1) w Wągrowcu : 22 – 27 czerwca 2018 r.
2) w Sierakowie : 19  – 24 sierpnia 2018 r.

Są adresowane do Amazonek – członkiń Klubów zrzeszonych w Federacji Stowarzyszeń ,,Amazonki”, które czynnie praktykują sztuki artystyczne.

Każda Amazonka może wziąć udział tylko w jednym plenerze.

Uczestniczki mogą przywieźć podstawowy zestaw materiałów i narzędzi własnych, tj. pędzle, bloki do rysunku, ołówki i cienkopisy, szaliki lub torby tekstylne na warsztat malowania na tkaninie. Pozostałe materiały zapewni organizator. Można będzie także zabrać ulubione szydełka / iglice i akcesoria do tworzenia biżuterii.

Wieczorami odbędą się seanse filmowe, prelekcje , pogadanki i dyskusje o sztuce itp.

Amazonki ponoszą częściową odpłatność za uczestnictwo w plenerach w wysokości 80 zł od osoby, które prosimy przesyłać po zakwalifikowaniu się tzn. po ogłoszeniu listy Uczestniczek na konto FSA: 22 1090 1362 0000 0000 3656 4130 z dopiskiem ,,Plener-miejscowość-termin Pleneru”

Koszt dojazdu Uczestniczki pokrywają we własnym zakresie.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnioną kartą uczestnictwa i skanem orzeczenia o niepełnosprawności.

Prosimy o podanie pełnych danych (imię, nazwisko, adres, pesel, a w szczególności prosimy pamiętać o stopniu niepełnosprawności, adresie mailowym i numerze telefonu) oraz wypełnieniu załączonych na stronie kart uczestnictwa.

Decyduje kolejność zgłoszeń po spełnieniu wszystkich warunków zawartych w komunikacie, w szczególności przesłania pełnego kompletu dokumentów tzn. prawidłowo wypełnioną karty zgłoszeniowej z własnoręcznymi podpisami i AKTUALNEGO ORZECZENIA o stopniu niepełnosprawności oraz dokonania przelewu.

Jeśli kandydatki nie zakwalifikują się pieniądze zostaną zwrócone.

WARUNKI KONIECZNE

- ważne AKTUALNE orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (prosimy o przesyłanie skanów orzeczeń na nasz adres )
- czynne uprawianie sztuk plastycznych
- poświadczenie świadomości swojego stanu zdrowia pozwalającego na uczestnictwo w działaniach realizowanych w projekcie
- wyrażenie zgody na oddanie dwóch wykonanych przez siebie prac Federacji Stowarzyszeń Amazonek i na wykorzystanie ich przez FSA na działalność statutową

Poniżej można pobrać karty zgłoszeniowe.

Uczestniczki muszą posiadać aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, które - w przypadku zakwalifikowania - muszą zabrać ze sobą na plener.

Projekt pn. "Artystyczny Świat Amazonek" w ramach, którego są organizowane Plenery realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ostatnio zmienianyśroda, 25 lipiec 2018 09:51