Zaproszenie na wydarzenie lokalne i warsztat edukacyjny dla mieszkanek Krzyża Wielkopolskiego i okolic - 22 października 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu dotyczącym profilaktyki onkologicznej, w ramach programu „Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowany przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. na terenie całej Wielkopolski”.

Wydarzenie ma na celu zachęcenie mieszkanek Krzyża Wielkopolskiego i okolic do udziału w profilaktycznych badaniach mammograficznych i cytologicznych.

W dniu 22 października 2017 r., w ramach organizowanej akcji prozdrowotnej "Kocham Cię, Życie"mieszkanki Krzyża Wielkopolskiego i okolic będą miały możliwość odwiedzić stoisko informacyjno-edukacyjne, dowiedzieć się jak właściwie wykonać samobadanie piersi oraz przećwiczyć badanie na fantomie.

Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonywanej profilaktycznej mammografii w ciągu ostatnich dwóch lat, będą mogły wykonać bezpłatną mammografię w mammobusie.

Panie w wieku 25-59 lat, które nie miały wykonywanej profilaktycznej cytologii w ciągu ostatnich trzech lat, będą mogły wykonać bezpłatną cytologię w cytobusie.

Badania będą wykonywane w godz. 11.00 - 15.00.
Mammobus - Plac Zwycięstwa

Cytobus - parking przy Zespole Szkół, ul. Sikorskiego 15

O godz. 12.00 rozpocznie się bezpłatny warsztat edukacyjny dla Pań w wieku 25-69 lat,dotyczący profilaktyki onkologicznej.

Miejsce: Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919, ul. Sikorskiego 15

Godziny: 11.00 - 15.00

Więcej informacji na stronie projektu: http://www.openbadania.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.