XXII Ogólnopolska Spartakiada Amazonek – 30 czerwca – 3 lipca 2016 r. w Poznaniu

Rusza nabór na tegoroczną Ogólnopolską Spartakiadę Amazonek, która odbędzie się w terminie 30.06.2016 – 03.07.2016 r. w Poznaniu na Camping Malta.

 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drużyn 3-osobowych. Zgłoszenia będą przyjmowane poprzez Kluby Wiodące w Uniach Wojewódzkich oraz przez Kluby indywidualnie. Zgłoszenie obejmuje uzupełnioną kartę uczestnictwa (do pobrania poniżej) oraz aktualne kopie orzeczeń o stopniu niepełnosprawności Zawodniczek. Niepełne zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Liczba drużyn ograniczona-33 drużyny 3- osobowe.
Konkurencje tegorocznej XXII Ogólnopolskiej Spartakiady w Poznaniu (wraz ze szczegółowym opisem dyscyplin i wymaganiami kondycyjnymi ) zostaną podane w późniejszym komunikacie do 10-go czerwca.
Klasyfikacja odbędzie się w każdej dyscyplinie.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 czerwca 2016 r. pod adresem Poznańskiego Towarzystwa ,,Amazonki” ul. Piastowska 38 61-556 Poznań , mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w załączniku będzie ankieta wraz z aktualnym orzeczeniem.

Po dokonaniu weryfikacji zgłoszeń przez Poznańskie Towarzystwo ,,Amazonki” informację o zakwalifikowaniu Klubów zostaną zamieszczone na stronach internetowych: www.amazonki.poznan.pl, www.amazonkifederacja.pl oraz rozesłane do Klubów Wiodących w Uniach do 20 czerwca . Liczy się kolejność i poprawność zgłoszeń . Po zakwalifikowaniu Kluby są zobowiązane do uiszczenia opłaty za uczestnictwo w Spartakiadzie do 25 czerwca 2016 r.

Odpłatność za drużynę 150 zł prosimy wpłacić na konto Poznańskiego Towarzystwa ,,Amazonki” : Bank Zachodni WBK SA VI Oddz./Poznań 83 1090 1362 0000 0000 3609 0739 z dopiskiem w tytule przelewu: ,,Spartakiada-nazwa miasta”.

Informujemy, że w przypadku rezygnacji z uczestnictwa drużyny w Spartakiadzie po 20 czerwca 2016 r. dokonana wpłata przepada w związku z ponoszonymi kosztami realizacji projektu.

W przypadku zdarzeń losowych pojedynczych Uczestników istnieje możliwość zgłoszenia innej osoby w to miejsce . Klub dokonujący zmiany jest zobowiązany dostarczyć poprawioną kartę uczestnictwa wraz z kopią orzeczenia o stopniu niepełnosprawności nowego Zawodnika.
W ramach Ogólnopolskiej Spartakiady odbędzie się wyścig Łodzi Smoczych z ,,ceremonią kwiatową”, dla uczczenia XXV działalności Poznańskiego Towarzystwa ,,Amazonki”. Będzie możliwość wzięcia udziału w wyścigu i ceremonii jednej przedstawicielki z drużyny na Spartakiadę. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Heleną Pawlak , tel. : 507-493-180 lub z Joanną Grzesiak pod tel. : 61-83-33-665.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 19 wrzesień 2016 13:16

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.