JUBILEUSZ 25-LECIA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ AMAZONKI

Za nami obchody Jubileuszu 25-lecia Federacji Stowarzyszeń "Amazonki". Gości przywitały prezes Federacji Krystyna Wechmann oraz prowadząca Jubileusz Magdalena Teterko-Walczak. Po przedstawieniu historii Federacji, odbyła się uroczysta część Jubileuszu. Wyświetlone zostały specjalne życzenia dla Federacji nagrane przez Medexpress, oraz wystąpienie Iwony Schymalli, dr Dariusza Godlewskiego. Następnie wręczono Łuki, Anioły oraz Dyplomy dla przyjaciół Federacji. Szczególnym uświetnieniem Jubileuszu był pokaz mody medycznej przygotowany przez Ewę Minge, występ Hanny Sleszyńskiej wraz z zespołem oraz prezentacja rzeczy przekazanych przez Panią Prezydentową oraz obrazów namalowanych przez Amazonki na aukcję charytatywną na rzecz Federacji.

Ostatnio zmienianywtorek, 09 lipiec 2019 12:37