LOVES PINK - Trwa październik - Miesiąc świadomości raka piersi

Trwa październik - Miesiąc świadomości raka piersi

Firma A&M Premium Distribution postanowiła wesprzeć Federację Stowarzyszeń „Amazonki”

i przeznaczyć 1% ze sprzedaży swoich produktów na działania realizowane na rzecz Amazonek w Polsce.

Chcąc wesprzeć Federację Stowarzyszeń Amazonek możesz przyłączyć się do akcji i zrobić zakupy w sklepie internetowym www.hair2go.pl i zakupić promowane w październiku produkty.

Akcja prowadzona jest również w salonach fryzjerskich w całej Polsce.

Firma A&M Premium Distribution

to wiodący polski dystrybutor marek fryzjerskich w segmentach premium i luksusowym. Firma jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych produktów i akcesoriów takich marek jak: KEVIN.MURPHY, OLAPLEX, #mydentity, maria nila, Eleven Australia, Alterna, Living Proof i Color WOW.

Bogate portfolio marek pozwala na odnalezienie produktów dla każdego wymagającego klienta – bez względu na to, czy jest on fanem nowinek technologicznych, poszukiwaczem luksusowych produktów, czy miłośnikiem natury dbającym o otaczający nas świat.

Proponujemy nie tylko wspaniałe kosmetyki do włosów ale także wyjątkowe narzędzia, zarówno dla salonów, jak i do użytku domowego, a wszystko to dopełniamy najwyższej próby edukacją.

www.premiumdistribution.pl