NIVEA dla Amazonek

W środę 30 maja br. przyjechała kolejna dostawa kosmetyków od firmy NIVEA, która od zeszłego roku wspiera nasze działania, dbając o piękno Amazonek. NIVEA dołączyła jako sponsor do szacownego grona firm, chcących nas wspierać i aktywnie działać na rzecz i razem z polskimi Amazonkami. 


Tym razem przyjechały do nas pielęgnacyjne mleczka i żele do demakijażu i oczyszczania twarzy, abyśmy mogły cieszyć się świeżą i czystą cerą każdego dnia ; pięknie pachnące żele pod prysznic dla chwili wytchnienia i relaksu pod strumieniami wody, gdzie będziemy mogły zmywać wszystkie troski i niepokoje po całym dniu ; odżywcze kremy do twarzy aby skóra pozostała jak najdłużej jędrna i mogła odzwierciedlać nieustannie nasz wewnętrzny urok i czar ; kremy BB dla wygładzenia kolorytu i podkreślenia promienności naszego oblicza ; kremy do rąk aby odżywić naszą skórę po całym dniu pracy, także w domu ; pięknie pachnące szampony do włosów z olejkami abyśmy mogły czarować puszystymi, sprężystymi puklami , a na koniec cudnie pachnące balsamy do ust – nic tylko całować i przesyłać buziaki!!! 


A przede wszystkim, przyjechała radość, którą będziemy mogły obdarować Amazonki, biorące udział w naszych działaniach w tym roku. Pierwszą z takich okazji będzie XXIV Ogólnopolska Spartakiada Amazonek w Poznaniu, która odbędzie się już za chwilę, w dniach 13-16 czerwca 2018 r., a której oficjalnym sponsorem jest właśnie NIVEA. W imprezie weźmie udział ponad 150 Amazonek z całej Polski, które będą rywalizowały w zawodach łodzi smoczych, zawodach na ergometrach oraz wezmą udział w wielu innych konkurencjach ruchowych, spędzając aktywnie czas i dając przykład zdrowego i aktywnego stylu życia.


Poprzez realizację tegorocznej Spartakiady, podobnie jak w latach poprzednich, chcemy zachęcić osoby nieaktywne, a w szczególności Amazonki i inne osoby niepełnosprawne do praktykowania różnych form aktywności fizycznej i społecznej, do współdziałania i integracji w dążeniu do sprawności, zdrowia i satysfakcji życiowej.


Naszym działaniom nieodmiennie towarzyszy motto: „Dąż do sprawności”.

Ostatnio zmienianyśroda, 06 czerwiec 2018 12:55

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych