Jest Jak Jest. Mam Wybór! - Poradnik - RAK PIERSI od diagnozy do leczenia

Zachęcamy do zapoznania się z nowym poradnikiem, który został zrealizowany w ramach kampanii Jest Jak Jest. Mam Wybór!

Poradnik powstał z myślą by droga przez chorobę była drogą do zdrowienia. Znajdują się tu odpowiedzi na podstawowe pytania. Konsultantem merytorycznym są prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki oraz psychoonkolog mgr Katarzyna Borowicz.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym poradniku pomogą w podejmowaniu świadomych wyborów.

Poradnik można pobrać na naszej stronie w zakładce "Do pobrania" lub klikając w ten link.

 

Kampania Jest Jak Jest. Mam Wybór! to kampania edukacyjna skierowana do kobiet zmagających się z zaawansowanym rakiem piersi.

Pierwsza część hasła kampanii „Jest jak Jest” ma podkreślać, jak ważne jest uświadomienie sobie, że zaawansowany rak, to nie koniec, ale etap w życiu, które trwa dalej, choroba przewlekła, z którą mamy prawo żyć godnie. Ponieważ życie z zaawansowanym rakiem jest codziennością dla tysięcy kobiet w Polsce, Amazonki chcą uczyć Polki: jak mówić o chorobie, która nie powinna być tematem tabu oraz jak rozmawiać z najbliższymi na najtrudniejsze tematy związane z leczeniem.

Druga część hasła: „Mam Wybór” ma przede wszystkim uświadamiać chorym, jak istotne w trakcie terapii są partnerskie relacje z lekarzem oraz świadomy wybór możliwości i drogi leczenia.

Więcej informacji na temat kampanii na stronie jestjakjest.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.