WOLNE MIEJSCA NA IMPREZY MASOWE - JEST JAK JEST - SPRAWNA JA (wrzesień-październik 2017) - prosimy o pilne nadsyłanie zgłoszeń

PRZYPOMINAMY, ŻE ORGANIZOWANE SĄ JESZCZE 3 IMPREZY ZDROWOTNE JEST JAK JEST - SPRAWNA JA - BARDZO PROSIMY O PILNE ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA.

PROSIMY PAMIĘTAĆ BY WYPEŁNIĆ KARTĘ UCZESTNICTWA I KONIECZNIE PRZYWIEŹĆ KOPIĘ ORZECZENIA O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI-DOTYCZY TO RÓWNIEŻ AMAZONEK NIE BIORĄCYCH UDZIAŁU W ZAWODACH TYLKO KIBICUJĄCYCH ZAWODNICZKOM !!!!!!! KAŻDA Z PAŃ ZABIERA WIĘC ORZECZENIE, A ZAWODNICZKI DODATKOWO KARTRĘ UCZESTNICTWA.

NA MIEJSCU WSZYSTKIE PANIE PODPISUJĄ SIĘ NA LISTACH OBECNOŚCI.

Więcej szczegółów - czytaj dalej.


KOLEJNE MASOWE IMPREZY DLA AMAZONEK
Poznańskie Towarzystwo ,,Amazonki” organizuje OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA ZDROWOTNE w ramach projektu realizowanego ze środków PFRON pn.: ,,Jest jak Jest. Sprawna Ja”. Projekt obejmuje cykl 4-ech dwudniowych imprez wielodyscyplinarnych o charakterze otwartym.
Kolejne odbędą się one w terminach:
1) Gdańsk – 18-20 września 2017 ( Hotel Gryf, Dom Harcerza )
2) Warszawa – 25-27 września 2017 
3) Częstochowa – 6-8 października 2017

Adresatkami projektu są Amazonki zrzeszone w Klubach Amazonek przynależących do Federacji Stowarzyszeń ,,Amazonki” ale zapraszamy te nie zrzeszone , nie tylko młodsze ale i starsze MNIEJ ZAAWANSOWANE KONDYCYJNIE.
Przewidujemy ,że w jednym spotkaniu będzie uczestniczyć ok. 150 Amazonek w różnym wieku ( od 25-85 lat ) oraz ok. 800 osób z publiczności.

W pierwszym dniu po dotarciu do miejsca spotkania ( 13.00 – 14.00 ),po obiedzie uczestniczki wraz z bliskimi i publicznością lokalną będą zaproszone do obejrzenia spektaklu obrazującego codzienność w chorobie nowotworowej tysięcy Polek zmagających się z rakiem piersi pt. „Jest jak Jest”. Wraz z główną bohaterką sztuki, w której rolę wciela się Agnieszka Różańska-Katafiasz, aktorka Teatru Nowego w Poznaniu , widzowie będą mogli przejść przez trzy lata jej życia z chorobą.

Po wystawieniu sztuki nastąpi bezpośrednie spotkanie z poczęstunkiem widowni z lekarzem , aktorką i grupą Amazonek.
Drugiego dnia rano, po śniadaniu oferowanym w miejscu noclegu, uczestnicy spotkań będą zaproszeni do udziału w imprezach o charakterze integrującym, gdzie w zawodach sportowych w nordic walking społeczność Amazonek będzie rywalizować o zwycięstwo. Zawody będą zorganizowane w plenerze.

Każda z uczestniczek będzie korzystać z własnego sprzętu – kijków trekkingowych , przy czym organizator zobowiązuje się posiadać kilkanaście zapasowych zestawów kijków oraz pakiety okryć przeciwdeszczowych dla wszystkich uczestników. Całość będzie miała charakter profesjonalnej imprezy sportowej z pakietami startowymi rozdawanymi przed startem, punktami medycznymi oraz sanitarnymi, metą, podium i pucharami dla zawodniczek. Będzie catering dla zawodniczek i publiczności oraz punkty informacyjne.

Popołudniem rozpocznie się ostatni element spotkań zdrowotnych - uroczystości jubileuszowe Amazonek organizowane wewnętrznie przez lokalne oddziały Amazonek.
Wyjazd nastąpi następnego dnia po śniadaniu .

WARUNKI REKRUTACJI
- Jednym z warunków rekrutacji jest zakończony proces leczenia i stabilna, dobra kondycja zdrowotna.
- Każda z Uczestniczek zobowiązana jest złożyć oświadczenie o stanie zdrowotnym umożliwiającym uczestnictwo w działaniach projektu przedstawionych w komunikacie oraz o ponoszeniu odpowiedzialności za swój udział w tym zakresie (na stronie można pobrać kartę zgłoszeniową z oświadczeniem o stanie zdrowia) oraz aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Częściowa odpłatność za Meeting od jednej osoby wynosi 50 zł, które prosimy przesyłać po zakwalifikowaniu się tzn. po ogłoszeniu listy Uczestniczek na konto PTA: 83 1090 1362 0000 0000 3609 0739 z dopiskiem ,, Spotkanie zdrowotne- data-miasto”.
Koszt dojazdu z pobliskich miejscowości Uczestniczki pokrywają we własnym zakresie.
Natomiast dla Amazonek z dalej położonych miast zorganizowany będzie dojazd autokarem z ustalonego punktu . np. do Gdańska z Poznania czy Bydgoszczy , do Częstochowy z Warszawy . Warszawa leży centralnie więc jest mniejszy problem dojazdu.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnioną kartą uczestnictwa i skanem orzeczenia o niepełnosprawności.

ORZECZENIE o stopniu niepełnosprawności MUSI BYĆ AKTUALNE !!!
Prosimy o podanie pełnych danych ( imię, nazwisko, adres ,pesel, a w szczególności proszę pamiętać o stopniu niepełnosprawności ) i wypełnienie załączonych kart uczestnictwa.

Na stronie można pobrać kartę zgłoszeniową z oświadczeniem o stanie zdrowia.
Bardzo prosimy by Amazonki, które nie uczestniczą w zawodach ale stanowić będą publiczność zabrały ze sobą kopie orzeczeń!!!!!!!!!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.