100 tysięcy świątecznych życzeń od NIVEA

NIVEA  marka z ponadstuletnią historią. Znana od lat, kojarzona niemal przez wszystkich, od pierwszych chwil życia. Zawsze blisko ludzi, zawsze zaangażowana społecznie, z troską wpisaną w DNA. Może to właśnie dzięki temu, dla wielu marka ulubiona, obecna w prawie ¾ polskich domów.

Również z okazji Świąt NIVEA przygotowała niespodziankę, dzięki której pozytywne emocje wybrzmią jeszcze mocniej. Akcja zapraszająca do wysyłania bliskim kartek świątecznych  „Pielęgnuj bliskość w Święta” – rusza 15 listopada 2017.

Polacy szczególnie cenią sobie tę tradycyjną formę okazywania bliskości, jaką jest wysyłanie kartek. W tym roku będą mieli okazję wysyłać je z NIVEA już po raz czwarty. Jesteśmy bardzo serdecznym narodem przywiązanym do tradycji. Co roku 96% z nas otrzymuje życzenia świąteczne. Jeśli nie są składane osobiście, wysyłamy je SMSowo lub przekazujemy telefonicznie. Coraz rzadziej jednak wysyłamy tradycyjne kartki pocztowe – robi to tylko 30% Polaków, mimo że większość z nas bardzo lubi je otrzymywać.* NIVEA postanowiła wiec zachęcić Polaków do  wysyłania personalizowanych kartek świątecznych. W ten sposób zaprasza do dzielenia się radością świąt i okazywania sobie troski.

Są pewne zwyczaje i tradycje, o których łatwo w dzisiejszych czasach zapomnieć. A przecież towarzyszą im tak piękne emocje, że byłoby to wielką stratą. Tak jest choćby z świątecznymi kartkami, które coraz częściej zastępowane są przez SMSy czy wpisy w mediach społecznościowych. NIVEA pragnie wesprzeć ducha Świąt radością, jaka towarzyszy otrzymywaniu życzeń na kartce świątecznej. Jest to dla nas wielki zaszczyt, że możemy uczestniczyć w tej pięknej tradycji, wraz z ponad 100 tysiącami polskich rodzin. – mówi Małgorzata Sieczkowska, Dyrektor Marketingu NIVEA.

Wysłanie takiej kartki jest bardzo proste. Każdy, kto zechce wysłać bliskiej osobie spersonalizowaną kartkę, rejestruje się na stronie www.nivea.pl, dodaje wybrane zdjęcie przedstawiające siebie lub najbliższych i wpisuje życzenia oraz adres, pod który ma zostać dostarczona kartka. Reszta jest już po stronie NIVEA. Każdy zarejestrowany użytkownik strony może wysłać aż 5 kartek z życzeniami. Specjalna niespodzianka dotyczy użytkowników Klubu Moja NIVEA i NIVEA BABY, którzy życzenia mogą przesłać pod aż 10 adresów.

Akcja „Pielęgnuj bliskość w Święta” trwa od 15 listopada.  Dotąd, w poprzednich edycjach,  Polacy złożyli życzenia aż 267 023 razy! Co ciekawe, kartkowe zgłoszenia trafiły do NIVEA z 21 krajów świata - troska nie zna granic!

Troska jest od zawsze dla NIVEA jedną z głównych wartości. Na co dzień jest to troska wyrażana w dbałości o najwyższą jakość pielęgnacji skóry. Ale i w naszych pozabiznesowych działaniach zawsze pamiętamy o ludziach, o rodzinie i dobrych emocjach – bo to jest w życiu najważniejsze. – dodaje Małgorzata Sieczkowska.