Federacja Stowarzyszeń Amazonki

Federacja Stowarzyszeń Amazonki

XXIV Ogólnopolska Spartakiada Amazonek 13-16 czerwca 2018 r. - Poznań

Za nami już coroczna Spartakiada Amazonek. Tuż po uroczystym otwarciu XXIV Spartakiady Amazonek, oraz treningu łodzi smoczych, uczestniczki udały się biegiem do Wielkopolskiego Centrum Onkologii na konferencję z okazji otwarcia Breast Cancer Unit, podczas której miałyśmy okazję przedstawić krótką choć energetyczną prezentację o działaniach i roli Amazonek w Polsce. Tuż po Panie wróciły do ośrodka na Malcie, gdzie odbyły się wyścigi łodzi smoczych z „Ceremonią Kwiatową”. Kolejny dzień wypełniały zawody sportowe. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.


Wszystkim Amazonkom dziękuję za radość i energię oraz pozytywne emocje na spartakiadzie. - Krystyna Wechmann, prezes Federacji Stowarzyszeń "Amazonki"

Czytaj dalej...

Zaproszenie na warsztat edukacyjny dla mieszkanek Żerkowa i okolic - 11 lipca 2018 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 25 – 69 lat do udziału w bezpłatnym warsztacie dotyczącym profilaktyki onkologicznej, w ramach programu „Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowany przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. na terenie całej Wielkopolski".

Warsztat odbędzie się w dniu 11 lipca 2018 r. o godz. 18:00
Miejsce: Sala Wiejska w Żerkowie, ul. Parkowa

Spotkanie poprowadzi dr n. med. Dariusz Godlewski - lekarz onkolog, specjalista z zakresu Zdrowia Publicznego.

Więcej informacji na www.openbadania.pl

Czytaj dalej...

NIVEA dla Amazonek

W środę 30 maja br. przyjechała kolejna dostawa kosmetyków od firmy NIVEA, która od zeszłego roku wspiera nasze działania, dbając o piękno Amazonek. NIVEA dołączyła jako sponsor do szacownego grona firm, chcących nas wspierać i aktywnie działać na rzecz i razem z polskimi Amazonkami. 


Tym razem przyjechały do nas pielęgnacyjne mleczka i żele do demakijażu i oczyszczania twarzy, abyśmy mogły cieszyć się świeżą i czystą cerą każdego dnia ; pięknie pachnące żele pod prysznic dla chwili wytchnienia i relaksu pod strumieniami wody, gdzie będziemy mogły zmywać wszystkie troski i niepokoje po całym dniu ; odżywcze kremy do twarzy aby skóra pozostała jak najdłużej jędrna i mogła odzwierciedlać nieustannie nasz wewnętrzny urok i czar ; kremy BB dla wygładzenia kolorytu i podkreślenia promienności naszego oblicza ; kremy do rąk aby odżywić naszą skórę po całym dniu pracy, także w domu ; pięknie pachnące szampony do włosów z olejkami abyśmy mogły czarować puszystymi, sprężystymi puklami , a na koniec cudnie pachnące balsamy do ust – nic tylko całować i przesyłać buziaki!!! 


A przede wszystkim, przyjechała radość, którą będziemy mogły obdarować Amazonki, biorące udział w naszych działaniach w tym roku. Pierwszą z takich okazji będzie XXIV Ogólnopolska Spartakiada Amazonek w Poznaniu, która odbędzie się już za chwilę, w dniach 13-16 czerwca 2018 r., a której oficjalnym sponsorem jest właśnie NIVEA. W imprezie weźmie udział ponad 150 Amazonek z całej Polski, które będą rywalizowały w zawodach łodzi smoczych, zawodach na ergometrach oraz wezmą udział w wielu innych konkurencjach ruchowych, spędzając aktywnie czas i dając przykład zdrowego i aktywnego stylu życia.


Poprzez realizację tegorocznej Spartakiady, podobnie jak w latach poprzednich, chcemy zachęcić osoby nieaktywne, a w szczególności Amazonki i inne osoby niepełnosprawne do praktykowania różnych form aktywności fizycznej i społecznej, do współdziałania i integracji w dążeniu do sprawności, zdrowia i satysfakcji życiowej.


Naszym działaniom nieodmiennie towarzyszy motto: „Dąż do sprawności”.

Czytaj dalej...

Zaproszenie na warsztat edukacyjny dla mieszkanek Koła i okolic - 10 lipca 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 25 – 69 lat do udziału w bezpłatnym warsztacie dotyczącym profilaktyki onkologicznej, w ramach programu „Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowany przez Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. na terenie całej Wielkopolski".

Warsztat odbędzie się w dniu 10 lipca 2018 r. o godz. 13:30
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Kole, sala 102, ul. Sienkiewicza 23

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Dworzańska, specjalista Zdrowia Publicznego.

Więcej informacji na www.openbadania.pl

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS