Federacja Stowarzyszeń Amazonki

Federacja Stowarzyszeń Amazonki

Akcja dla Federacji Stowarzyszeń "Amazonki" - WATER- TO- GO

Amazonki, 
pamiętając, że październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, firma WATER-to- GO za sprzedaż każdej białej i różowej butelki z filtrem oczyszczającym w sklepie: www.watertogo.pl , przekaże 10% na walkę z rakiem piersi.

Łączmy się, 
kupujmy butelki filtracyjne na wspólne Amazonkowe wypady i spotkania !


Październik miesiącem walki z rakiem piersi.
http://watertogo.pl/sklep/butelki/8-go-5052596098942.html#/30-kolor-rozowy

W październiku z każdej zakupionej różowej i białej butelki w naszym sklepie www.watertogo.pl przekażemy 10% na walkę z rakiem piersi.
Czytaj dalej...

TRX- pomóż Federacji Stowarzyszeń "Amazonki" - Zadbaj o swoje zdrowie !

DROGIE AMAZONKI !
Zachęcamy Was do udziału w Najnowszej akcji Naszej Federacji !

Kup TRX® Pink - chroń siebie i pomóż innym.

Trzy, magiczne litery TRX® to nazwa przełomowego sprzętu fitness, który szturmem pobił świat treningu funkcjonalnego i rehabilitacji. To jedno urządzenie pełniące funkcje kilkudziesięciu, przenośna siłownia o wadze niespełna kilograma.
Choć ten rewolucyjny sprzęt został wymyślony w amerykańskiej armii, do jego dwukolorowej gamy kolorystycznej dołącza raz w roku jeszcze jeden, kobiecy i subtelny - różowy TRX® Pink. Wiadomo wówczas, że nadszedł październik - miesiąc, w którym wszyscy łączą siły w walce o zdrowie piękniejszej połowy tego świata.
Marka TRX® również zachęca do profilaktyki raka piersi poprzez swoją limitowaną serię. Dystrybutor marki TRX® w Polsce, firma ekspertfitness.com przekazuje 100 zł z każdego sprzedanego egzemplarza TRX® Pink na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki i apeluje: Kobiety, ćwiczcie! Wystarczy 30 minut ćwiczeń dziennie, by o 20% zmniejszyć szanse raka w walce o Wasze zdrowie! Warto poświęcić czas na ruch, zanim zacznie się liczyć każdy dzień.
 
LINK DO AKCJI: 

Federacja Stowarzyszeń "Amazonki"

Czytaj dalej...

Konkurs Fotograficzny "Dbam o swoje piersi"

Kochani!
MAMY DLA WAS KOLEJNY KONKURS!

W związku ze zbliżającym się Europejskim Dniem Walki z Rakiem Piersi zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Dbam o swoje piersi”, mającym na celu zachęcenie kobiet do samobadania piersi i wykonywaniu badań profilaktycznych.

W konkursie mogą wziąć udział dorośli mieszkańcy województwa wielkopolskiego, którzy wykonają kolorową lub czarno – białą fotografię związaną z tematem. Należy je przesłać do 31 października 2015r na adres Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu (szczegóły w regulaminie). Fotografię  należy na odwrocie zatytułować  i opatrzyć  komentarzem.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe ufundowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu, Wielkopolskie Centrum Onkologii i Przewodnik Katolicki.

W załączniku przesyłamy arkusz z dodatkowymi informacjami o Konkursie, Regulaminem Konkursu Fotograficznego i Oświadczenie Uczestnika Konkursu.

Czytaj dalej...

Rozwiązanie Konkursu: 6 lat Akcji- "Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi"

Kochani,
dziękujemy Wam serdecznie za zaangażowanie w konkursie "Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi",
spłynęło do Nas od Was tyle pięknych listów, że nie sposób było wybrać zwycięzców.
Dlatego postanowiliśmy uhonorować aż 10 nadawców  :)
Dziękujemy firmie PLAZANTET za ufundowanie produktów Revitalash.
Cieszymy się razem z Wami i gorąco gratulujemy zwycięzcom.
Na Wasze mail-e z adresami czekamy pod mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LISTA ZWYCIĘZCÓW:
1.Paulina Lepsik
2.Agnieszka Pomianek
3. Anka P.
4.Kamila- Pasikowska-Walczak
5. Samanta Śliwka
6. Marzena J.
7. Iga K.
8. Aneta Hawryluk
9. Iwona Pawlak
10. Mariusz Paluch

Do zwycięzców zostaną rozesłane mail-e z prośbą o podanie danych do przesyłki.
GRATULUJEMY!

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych